Zawory regulacyjne

Zawory regulacyjne Badger Meter są przeznaczone w szczególności do regulacji małych i średnich przepływów cieczy lub par w rurociągach od 1/4" do 2". Pokrywają zakres współczynnika Cv od 0,0000018 do 54 w zależności od wykonania.

Teoretycznie istnieją miliony możliwych wykonań zaworów dopasowanych do szerokiego zakresu aplikacji lub konkretnych wymagań. Istnieje szeroki wybór zaworów zaczynając od zaworów procesowych (standardowe zawory z brązu, ze stali nierdzewnej z przyłączami kołnierzowymi lub z innych materiałów) poprzez zawory w wykonaniu sanitarnym, aż do zaworów specjalnych (3-drogowych, kątowych, wysokociśnieniowych, wysokotemperaturowych i kriogenicznych).

Zawory mogą być wykonane z przyłączami kołnierzowymi różnych typów i rozmiarów, końcówkami do zaspawania, NPT lub innymi. Pomimo iż standardowym materiałem jest stal nierdzewna dostępne są również materiały dla aplikacji korozyjnych włączając w to Tantal oraz Tytan. Zawory mogą być wyposażone w różne trzpienie (iglice) wytwarzane indywidualnie oraz ręcznie, standardowe lub specjalne osłony, ze zwykłymi uszczelnieniami lub o zmniejszonej przepuszczalności, aktuatory pneumatyczne lub elektryczne, dodatkowe urządzenia tak aby spełnić wymagania prawie każdej aplikacji.

Małe zawory regulacyjne

  • KATEGORIA: Zawory regulacyjne
  • PRODUKTOW: 18
Male_zawory

ZOBACZ WIĘCEJ

Zawory procesowe

  • KATEGORIA: Zawory regulacyjne
  • PRODUKTOW: 4
Zawory_procesowe

ZOBACZ WIĘCEJ

Zawory w wykonaniu higienicznym

  • KATEGORIA: Zawory regulacyjne
  • PRODUKTOW: 3
Zawory_higieniczne

ZOBACZ WIĘCEJ